Silniki elektryczne prądu stałego, serwomechanizmy, przekładnie – gdzie zamówić?

Sprawdź, gdzie zamówić motoreduktor, wejdź na https://bit.ly/2QdTdah.

Automatyzacja procedur logistycznych i magazynowych oraz coraz powszechniejsze wykorzystanie robotyki w rozmaitych dziedzinach przemysłu, wymusza sięgnięcie po odpowiednie rozwiązania z obszaru układów napędowych i sterowania. Warszawska firma Ultra Robotics wychodzi naprzeciw temu zapotrzebowaniu oferując m.in. precyzyjne układy napędowe i sterowniki serwo od najlepszych globalnych wytwórców.

Co oferuje Ultra Robotics? Produkty Harmonic Drive i inne

Istniejąca od ponad dekady na polskim rynku spółka Ultra Robotics jest dystrybutorem przekładni planetarnych i falowych, silników prądu stałego, a także motoreduktorów (szczotkowych i bezszczotkowych) wytwarzanych z materiałów wysokiej jakości przez uznanych światowych producentów. W asortymencie Ultra Robotics znaleźć można produkty marki Harmonic Drive, wytwarzającej czułe niewielkie serwonapędy wyróżniające się rewelacyjną solidnością i żywotnością. Produkowane przez Harmonic Drive napędy i przekładnie znajdują zastosowanie m.in. w produkcji robotów przemysłowych, obrabiarek czy sprzętu medycznego, a ze względu na możliwość ich użytkowania w trudnych warunkach środowiskowych, w tym w próżni, korzysta się z nich nawet w kosmonautyce, lotnictwie i kriogenice.

Ultra Robotics jest także dystrybutorem produktów firmy ELMO Motion Control z Izraela, słynącą z najmniejszych sterowników serwo (napędy Platinum Twitter), które znamionują się bogatą obsługą informacji zwrotnych, wysoką przepustowością i wysoką mocą obliczeniową z obszernymi zasobami pamięci, a ich sprawność oscyluje na pułapie 99% także przy najmniejszych gabarytach. Natomiast jej napędy serwo z linii GOLD doskonale pracują w ekstremalnych warunkach, w tym nie tracą funkcjonalności przy wysokiej wilgotności (nawet do 90-95%), ekspozycji na intensywne wstrząsy mechaniczne i drgania, jak również przy szoku termicznym, gdy amplituda temperatury może wahać się od -40 do +70 stopni Celsjusza.

Polska firma Ultra Robotics ma w ofercie także produkty Eisele Antriebstechnik GmbH, Bodine Electric Company, Sesame Motor Corp oraz Positec.

Nasza siedziba:
Ultra Robotics Sp. z o.o.
ul. Ksawerów 21 budynek T1
02-656 Warszawa

Tel.: +48 22 658 06 42
Mob.: +48 22 244 24 81
E-mail: [email protected]