Chcesz odbierać telewizję? Postaw na dobry kabel koncentryczny

Znajdź kabel koncentryczny.

W zdecydowanej większości domów znaleźć można telewizor. Znaczna część z nas lubi od czasu do czasu obejrzeć ciekawy film bądź profesjonalnie prowadzony serwis informacyjny. By jednak w telewizorze pojawiał się sygnał, niezbędne jest wykonanie odpowiedniego podłączenia. Wykorzystuje się do tego celu przede wszystkim kable koncentryczne, które dzisiaj kupić można bez najmniejszych problemów w sklepach oferujących elementy do odbioru telewizji.

Kabel koncentryczny – czym się charakteryzuje?

W sprzedaży dostępne są na chwilę obecną bardzo różne kable koncentryczne, wyróżniające się nieco odmiennymi parametrami. Najbardziej podstawowy podział wyróżnia kable koncentryczne wewnętrzne i zewnętrzne. Każdy kto potrzebuje kabel koncentryczny bez najmniejszych wątpliwości powinien spojrzeć na jego najważniejsze właściwości. Istotne są dopasowanie i tłumienie, które zapewnia odbiór sygnału telewizyjnego na naprawdę doskonałym poziomie. Dobrym wyborem są kable wytworzone w technologii Tri–Shield. Jej zastosowanie sprawia, że przewód wyróżnia się doskonałym poziomem i chroni sygnał przed zakłóceniami z zewnątrz, które mogą istotnie obniżać ostrość odbioru. Kable koncentryczne przodujących marek świetnie sprawdzą się nie tylko w rozbudowie, ale też podczas modernizacji sieci kablowych tak niewielkich, jak i wielkich operatorów. Większość kabli koncentrycznych zgodna jest z wyśrubowanymi wytycznymi produkcyjnymi. Na skutek tego odchyły parametrów w przypadku takich kabli są nieznaczne bądź nie ma ich wcale.

Kabel koncentryczny – jakiego typu elementy stosuje się do jego wyprodukowania?

Kable koncentryczne stanowią połączenie elementów różnego typu. Najczęściej rdzeń produkowany jest z miedzi. Jest to materiał bardzo trwały, który nie zatraca posiadanych właściwości nawet po wielu latach użytkowania. Jeśli idzie o kable , które przeznaczone są do montowania w warunkach zewnętrznych, do wyprodukowania płaszcza używane są materiały niewrażliwe na działanie niekorzystnych warunków pogodowych.

Nasza siedziba:
GZT TELKOM-TELMOR Sp. z o.o.
ul. Schuberta 104
80-172 Gdańsk

Tel.: (+48 58) 382-33-49
E-mail: [email protected]