Tabliczki na drzwi – dostępne rodzaje

Więcej szczegółów o tabliczkach na drzwi.

W każdym budynku znajduje się bardzo dużo najróżniejszych pomieszczeń, które mają mniejsze bądź większe znaczenie. Sprawne poruszanie się po nich – nie tylko odwiedzającym, ale również osobom , które są zatrudnione w danym obiekcie – umożliwiają najróżniejsze tabliczki na drzwi. Ich wybór jest na ten moment naprawdę ogromny. Jakiego typu tabliczki na drzwi dostępne są w sprzedaży? Czym charakteryzują się te , które cieszą się największą popularnością?

Tabliczki na drzwi – w jakich miejscach są stosowane?

Odpowiednie oznakowanie budynku daje większą przejrzystość jego działania. Nie ma znaczenia czy mówimy o biurze, przedszkolu, sklepie czy urzędzie – rzetelne oznaczenie pomieszczeń pozwala na ekspresowe odszukanie pokoju, który aktualnie jest przez nas poszukiwana. Tak dzieje się na przykład w szpitalu oraz szkole. W przypadku biur, banków oraz urzędów tabliczki na drzwi dadzą możliwość błyskawicznego wyszukania pokoju, w którym swoje obowiązki wykonuje poszukiwana przez nas na dany moment osoba. Popularnością cieszą się tabliczki na drzwi, w których można dowolnie zmieniać umieszczoną na nich informację. Dzięki temu w momencie, kiedy np. w zakładzie pracy ma miejsce rotacja kadr, opis na tabliczce można bez większych problemów wymienić. Pozwala to więc zaoszczędzić sporą ilość gotówki – nie trzeba wszak wydawać pieniędzy na zakup nowych tabliczek.

Tabliczki na drzwi – kiedy jeszcze można ich użyć?

Dzięki tabliczkom na drzwi można bez żadnych trudności rozdzielić miejsca o charakterze ogólnodostępnym od tych, które przeznaczone są jedynie dla załogi konkretnej instytucji. Chodzi w tym przypadku o pomieszczenia socjalne, magazyny, toalety dla personelu oraz wszystkie te sale, do których z jakichś względów osoby postronne nie powinny mieć dostępu. Wykorzystując tabliczki na drzwi, można też oznaczyć punkty, w których palenie jest zakazane. Takie tabliczki, które mówią o zakazie palenia, cieszą się aktualnie ogromną popularnością. Bardzo często na tych tabliczkach w miejscu napisu stosuje się skreślony symbol papierosa. Dla sporej grupy osób przekaz takiego rodzaju znaku jest więc nadzwyczaj czytelny. Nie zapominajmy również, że tabliczki informacyjne wiesza się również na drzwiach wejściowych do budynków, które posiadają ułatwienia dla osób niepełnosprawnych.

Nasza siedziba:
Lundi Sp. z o.o.
ul. Kazimierza Wielkiego 58
32-400 Myślenice

Tel.: +48 12 268 74 00
E-mail: [email protected]